Godło
13 Kwiecień 2024 - Przemysława i Hermenegildy
Światowy Dzień Pamięci Ofiar Katynia

Plener fotograficzny w Tatrach

24 maja 2019 Aktualności, Galerie

W dniach 20-22 maja klasa 1ct uczestniczyła w plenerze fotograficznym w Tatrach z bazą z zaprzyjaźnionym z nami schronisku w Dolinie Roztoki. Dla niektórych uczestników tych zajęć praktycznych w terenie było to pierwsze spotkanie  z górami. Mimo kapryśnej pogody, a nawet groźnie brzmiących alertów pogodowych czas zdjęciowy należy zaliczyć do udanych, a tematy fotograficzne w większości zostały zrealizowane. Nasi uczniowie przekonali się, że fotograf musi umieć się zmierzyć z różnymi warunkami terenowymi. Czasami to, co w danym momencie wydaje się przeszkodą, okazuje się potem cudownym gratisem od losu w zaskakujących planach zdjęciowych.  Dobry fotograf musi sobie radzić w każdych warunkach, a chwile zaklęte w fotografiach z pewnością na zawsze pozostawią w pamięci ten wspólnie spędzony czas.   

W górskim teatrze mgieł uczniom towarzyszyli: Dorota Fuks, Beata Godek i Paweł Kolis.