Godło
16 Czerwiec 2024 - Aliny i Justyny
Międzynarodowy Dzień Pomocy Dzieciom Afrykańskim

Zwiedzanie Zakładów Polmotors

2 kwietnia 2019 Aktualności, Galerie

W dniu 15 marca 2019r., klasa 3a, pod opieką pani Magdaleny Berek oraz pani Anety Procyk-Prusak,  miała możliwość poznania specyfiki pracy w zakładach Polmotors sp. z o.o. w Mazańcowicach oraz w Bielsku-Białej przy ulicy Bestwińskiej.

Zwiedzanie rozpoczęliśmy w Zakładzie Obróbki Skrawaniem, Zakładzie Obróbki Plastycznej w Mazańcowicach a następnie w Zakładzie przy ul. Bestwińskiej gdzie uczniowie zobaczyli linie do zintegrowanej obróbki cieplnej i plastycznej, prasy postępowo – transferowe oraz inne linie z wykorzystaniem technologii zgrzewania, spawania, klejenia oraz innych zaawansowanych technik spajania. Niespodzianką dla nas było spotkanie z naszym zeszłorocznym absolwentem Grzegorzem Zbijowskim pracującym w zakładzie.

Prezentacji technologii i fachowych informacji udzielał nam, oprowadzający naszą grupę pełnomocnik ds. Zarządzania Jakością pan Ryszard Kajstura oraz pani Agnieszka Tomecka.

Nasze zwiedzanie zakończyło się spotkaniem z panią kierownik kadr, która przedstawiła możliwości zatrudnienia się w zakładach Polmotors sp. z o.o.