23 Kwiecień 2024 - Jerzego i Wojciecha
Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

VIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O BHP – 2019 wyniki

1 kwietnia 2019 Aktualności, Galerie, Konkursy

Finał Konkursu – jak co roku – odbył się w dniu 22 marca 2019 r. w naszej Szkole.

W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Dyrekcjom szkół bielskich, które zdecydowały, że ich uczniowie wezmą udział w tej pięknej idei poznawania wiedzy bhp i wyrabiania szacunku dla niej, a przez to sprzeciwianie się niechlubnemu i bardzo niebezpiecznemu powiedzeniu, że: „przepisy bhp są po to aby je omijać”.

Dziękujemy szczególnie nauczycielom – opiekunom uczniów – za wysiłek i pełne poświęcenia działanie w celu odpowiedniego przygotowania podopiecznych do Konkursu. Nie piszemy tego bez kozery, ponieważ wyniki wszystkich uczestników biorących udział w tegorocznej edycji finałowej Konkursu były najwyższe z dotychczasowych.

Dziękujemy sponsorom nagród – znamienitym bielskim zakładom pracy – reprezentowanym przez swoich Przedstawicieli, którzy z widoczną pasją prezentowali profile działań oraz osiągnięcia i zamierzenia tych Firm.

Pragniemy też wyrazić swoje podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i sprawnego przeprowadzenia Konkursu. W szczególności pragniemy podziękować Panu Karolowi Pietrasinie – Kierownikowi Oddziału Państwowej Inspekcji Pracy w Bielsku-Białej – za ciekawą prelekcję pt. „PRAWO PRACY – PIERWSZE KROKI”.

Przede wszystkim zaś, dziękujemy młodzieży za liczny udział w Konkursie, za odważne podjęcie się odpowiedzi na trudne pytania konkursowe, za wniesienie do atmosfery konkursowej swojego zaangażowania i radości, chociażby w postaci uśmiechu, co jest szczególnie widoczne na zdjęciach.

Do zobaczenia na kolejnej edycji Konkursu w przyszłym roku.

Do wglądu:

1. Protokół z finału Konkursu
  2. Test z prawidłowymi odpowiedziami (podkreślone)
  3. Link do galerii zdjęć: https://drive.google.com/open?id=17XmZR4IjFsVAnvHxcuoTua6r8jY3s9YW