Godło
25 Luty 2024 - Wiktora i Cezarego

VIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE I HIGIENIE PRACY – 2019

18 marca 2019 Aktualności, Konkursy

W dniu 22 marca 2019 r. (piątek) o godz. 11.00 odbędzie się już po raz ósmy finał międzyszkolnego konkursu wiedzy o bhp. W konkursach tych uczestniczy od 2012 roku młodzież bielskich szkół maturalnych. Udział szkół w finale konkursu systematycznie się powiększa i obejmuje zarówno technika jak i licea ogólnokształcące.

Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Technicznych i Handlowych przy współpracy Państwowej Inspekcji Pracy w Bielsku-Białej oraz przy wsparciu finansowym zarówno Miejskiego Zarządu Oświaty w Bielsku-Białej jak i bielskich zakładów pracy.

Jak wcześniej tak i teraz zaprezentują się młodzieży w trakcie konkursu finałowego przedstawiciele znanych nie tylko w Polsce firm, takich jak: EATON, AvioAero, Iturri oraz Polmotors.

Pragniemy przypomnieć, że w ubiegłym roku pierwsze miejsce w konkursie zdobyła uczennica Zespołu Szkół Budowlanych – Zuzanna Kastura, a pierwsze miejsce w rankingu szkół zajął Zespół Szkół Ekonomicznych  im. Michała Kaleckiego                   

Jak było poprzednio tak jest i obecnie, że dla zwycięzców konkursu przewidziane są nagrody, a dla wszystkich uczestników dyplomy i upominki.

Oczywiście na zakończenie tradycyjnie zrobimy sobie pamiątkowe zdjęcie.