28 Marzec 2024 - Anieli i Sykstusa

Porozumienie z firmą POLMOTORS

12 marca 2019 Aktualności, Galerie

W dniu 4.03.2019 r. Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Handlowych – Pan Andrzej Stokłosa w obecności Pani Anny Maśnicy – kierownika szkolenia praktycznego podpisał umowę o współpracy pomiędzy Zespołem Szkół Technicznych i Handlowych a firmą POLMOTORS Sp. z o.o.(www.polmotors.com.pl) – reprezentowaną przez Pana Mateusza Trzopa– Pełnomocnika Zarządu ds. Finansowania .

W ramach porozumienia firma POLMOTORS objęła patronatem kierunki : technik-mechanik, operator obrabiarek sterowanych numerycznie oraz mechanik – monter maszyn i urządzeń .

Współpraca dotyczyć będzie :

• organizacji wizyt zawodoznawczych uczniów szkoły na terenie firmy POLMOTORS
  • umożliwienie uczniom oraz nauczycielom przedmiotów zawodowych udziału  w szkoleniach, prezentacjach i wycieczkach naukowych , zapoznając ich z narzędziami i technologiami stosowanymi w produktach POLMOTORS
  • realizacji w każdym roku szkolnym miesięcznych praktyk zawodowych na terenie POLMOTORS dla naszych uczniów
  • wsparcia szkoły w gromadzeniu pomocy dydaktycznych potrzebnych do kształcenia uczniów w wymienionych wyżej kierunkach
  • propozycji zatrudnienia absolwentów Zespołu Szkół Technicznych i Handlowych