Godło
30 Listopda 2023 - Andrzeja i Konstantego

VIII Turniej o Pączka Pana Dyrektora

8 marca 2019 Aktualności, Galerie

Jak co roku w Tłusty Czwartek, który wypadł tym razem 28 lutego, na sali gimnastycznej rozegrano już VIII Turniej o Pączka Pana Dyrektora. Do walki tradycyjnie stanęły cztery drużyny, które po zażartych pojedynkach ustaliły następującą kolejność: I miejsce: drużyna chłopców ZSTiH, II miejsce: drużyna nauczycieli ZSTiH, II miejsce: drużyna LO SMS Podbeskidzie, IV miejsce: bardzo dzielna drużyna dziewcząt ZSTiH!

Po rozegranych meczach wszyscy uczestnicy zajadali się pączkami sponsorowanymi przez Dyrekcję ZSTiH i LO SMS Podbeskidzie!

Bardzo dziękujemy kibicom  za przybycie, zawodnikom za walkę  i nie poddawanie się i wspólną zabawę, organizatorom za dopracowane szczegóły oraz nauczycielom przedmiotów zawodowych za przygotowanie wraz z uczniami plakatów i dyplomów!!

Zapraszamy za rok!!