Godło
01 Luty 2023 - Brygidy i Ignacego

Porozumienie z firmą EATON AUTOMOTIVE SYSTEMS

5 marca 2019 Aktualności, Galerie

W dniu 21.02.2019 r. Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Handlowych –   Pan Andrzej Stokłosa w obecności Pana Inspektora Aleksandra Pietrzaka – przedstawiciela Miejskiego Zarządu Oświaty w Bielsku – Białej  podpisał umowę o współpracy pomiędzy Zespołem Szkół Technicznych i Handlowych a firmą Eaton Automotive Systems (www.eaton.pl) – reprezentowaną przez Panią Ewę Wadoń – szefa działu personalnego , oraz Panią Martę Kmiotek .

W ramach porozumienia firma Eaton objęła patronatem kierunki : technik-mechanik, operator obrabiarek sterowanych numerycznie oraz mechanik – monter maszyn i urządzeń .

Współpraca dotyczyć będzie :

  • organizacji wizyt zawodoznawczych uczniów szkoły na terenie firmy Eaton Automotive Systems
  • umożliwienie uczniom oraz nauczycielom przedmiotów zawodowych udziału  w szkoleniach, prezentacjach i wycieczkach naukowych , zapoznając ich z narzędziami i technologiami stosowanymi w produktach Eaton
  • realizacji w każdym roku szkolnym miesięcznych praktyk zawodowych na terenie Eaton Automotive Systems dla naszych uczniów
  • wsparcia szkoły w gromadzeniu pomocy dydaktycznych potrzebnych do kształcenia uczniów w wymienionych wyżej kierunkach
  • propozycje zatrudnienia absolwentom Zespołu Szkół Technicznych i Handlowych