18 Kwiecień 2024 - Bogusławy i Bogumiły
Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków

Giełda pomysłów 2019

6 lutego 2019 Aktualności, Galerie

01 lutego 2019 roku odbyła się w naszej szkole czwarta już edycja konkursu: „Giełda pomysłów”. Jego organizatorzy pani Małgorzata Kalika oraz pan Piotr Szlagor postawili przed uczniami proste zadanie: „Wymyśl coś ciekawego i wciel to w życie”.

Do rywalizacji zostało zgłoszonych 5 prac, a poziom ich wykonania był jak zwykle bardzo wysoki. W trakcie oceny tych projektów, które mogły dotyczyć różnych dziedzin wiedzy, sędziowie brali pod uwagę następujące elementy: pomysł, wkład pracy oraz prezentację.

Jury w składzie:

• mgr inż. Andrzej Stokłosa – Dyrektor Szkoły (przewodniczący),
  • inż. Michał Twardzik,
  • mgr Marta Kmiotek – przedstawiciel firmy EATON,
  • mgr inż. Aleksander Ellnain,
  • mgr Małgorzata Kalika

przyznało:

• I MIEJSCE Wiktorowi Bień za: „Tester komponentów elektronicznych z niskonapięciowym zasilaczem warsztatowym”,
  • II MIEJSCE ex aequo Filipowi Kristek za: „Gitarę basową oraz Sebastianowi Waliczkowi i Jakubowi Olczykowi za:Ostatnią deskę ratunku”,
  • III MIEJSCE Darii Hebdzie i Michałowi Radwaniakowi za: „Ręczną pompkę próżniową do żywności”

Uczestnicy „Giełdy pomysłów” otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz atrakcyjne nagrody, których sponsorem była firma EATON Automotive Systems Sp. z o.o. Bielsko-Biała – dziękujemy serdecznie.

Duże podziękowania należą się także uczniom klasy 1ct: Janowi Drabkowi oraz Szymonowi Zborowskiemu za oprawę fotograficzną imprezy.

Wszystkim gratulujemy i zapraszamy do udziału w następnej edycji już za rok.