Godło
05 Luty 2023 - Agaty i Adelajdy

W śnieżny wtorek

17 stycznia 2019 Aktualności, Galerie

W śnieżny wtorek, 15.01.2019, uczniowie ZSTiH: Aleksandra Bem i Karolina Kania z klasy 1bt i Patryk Dutka z klasy 2b dotarli do Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 17 w Bielsku-Białej. Była to kontynuacja współpracy między szkołami, w ramach której nasi uczniowie integrują się z dziećmi niepełnosprawnymi, poznają jak one funkcjonują, uczą się współpracy. W tym dniu uczniowie brali udział w zajęciach świetlicowych, wspólnie bawili się, grali, układali puzzle, pomagali też w codziennych czynnościach. Spędziliśmy tam miłe przedpołudnie, podziękowaniom, pożegnaniom i zapewnieniom, że przyjdziemy znowu nie było końca!

Zapraszam również inne osoby, które chciałyby wziąć udział w takich zajęciach!

Opiekun SK PCK Joanna Lubertowicz-Stokłosa