20 Kwiecień 2024 - Czesława i Agnieszki
Międzynarodowy Dzień Wolnej Prasy

Wycieczka przedmiotowa do fabryki EATON

16 grudnia 2018 Aktualności, Galerie

Niedawno klasa trzecia a zawodowa zwiedziła zakład produkcyjny firmy EATON. Szkoła nasza już od lat współpracuje z tym koncernem i wycieczki takie jak ta stanowią już dobrą tradycję. W czasie wycieczki uczniowie nie tylko mieli okazję zapoznać się z wieloma technologiami znanymi dotychczas jedynie ze stron podręcznika ale także zwiedzili nowoczesne i znakomicie wyposażone laboratorium zakładowe. Poza tym nasza wycieczka posłużyła przyszłym absolwentom do nabrania lepszej orientacji na rynku pracy. Jak się pracuje w dużym koncernie? Czy umiałbym się tam odnaleźć? A może lepiej będę się czuł w mniejszej firmie? W końcu za pół roku nastąpi koniec edukacji i trzeba będzie sobie odpowiedzieć na te pytania.