Godło
19 Lipiec 2024 - Wincentego i Wodzisława
Dzień Czerwonego Kapturka

Podsumowanie komórkomanii

12 grudnia 2018 Aktualności, Galerie

Dnia 30 listopada 2018 r. po raz trzeci w Zespole Szkół Technicznych i Handlowych odbyła się rejestracja potencjalnych dawców szpiku. Po raz pierwszy do wzięcia udziału w „komórkomanii” zachęcało Kuratorium Oświaty w Katowicach. Udział w projekcie fundacji DKMS dedykowaliśmy choremu Michałowi z Kęt. Zarejestrowaliśmy 33 osoby a w sumie po 3 akcjach rejestracji nasza szkolna baza powiększyła się do 120 osób. Dziękujemy uczniom, rodzicom, pracownikom szkoły, którzy dołączyli do bazy potencjalnych dawców szpiku i chcą ratować czyjeś życie. Szczególne podziękowania dla uczniów; Jan Drabek, Filip Kałat, Wiktoria Łukasz, Łucja Płonka, Paulina Wiciejowska, Szymon Zborowski (1ct), Adrianna Król, Nicole Niemczyk, Julia Piasecka, Patrycja Plewa, Martyna Skipioł (2ct), Zuzanna Bałos, Agnieszka Gębala, Magdalena Papla, Karolina Stania (3ct), Klaudia Danel, Dominika Jakubiec, Martyna Lach, Syntia Pośpiech (4ct), a także dla opiekuna szkolnych wolontariuszy Pawła Kolisa.