Godło
20 Czerwiec 2024 - Bogny i Florentyny
Światowy Dzień Uchodźcy

Tegoroczna II tura wymiany już się zakończyła

10 listopada 2018 Aktualności, Konkursy

Dzisiaj kończy się pobyt w Niemczech grupy naszych uczniów uczestników wymiany z Volkswagenem. W czasie tygodnia spędzonego w Niemczech nasi uczniowie zwiedzili Bremę Bremerhaven i Emden. Pobyt obfitował w ciekawe wydarzenia do których można zaliczyć z całą pewnością spotkanie z przewodniczącym Landtagu miasta Bremen, spotkanie z burmistrzem miasta Emden czy spotkanie z kierownictwem szkoły Volkswagena w fabryce w Emden. Pobyt obfitował także w atrakcje turystyczne do których na pewno można zaliczyć zwiedzenie Muzeum Emigracji w Bremerhaven czy też wycieczkę statkiem na wyspę Nordeney.

Kończymy pobyt w Niemczech i zaczynamy przygotowania do kolejnej wymiany która odbędzie się w przyszłym roku w maju i wrześniu.