Godło
25 Luty 2024 - Wiktora i Cezarego

Dni otwarte WBMiI na ATH

30 września 2018 Aktualności

Po raz kolejny młodzież naszej szkoły uczestniczyła w Dniach Otwartych organizowanych przez Wydział Budowy Maszyn i Informatyki Akademii Techniczno – Humanistycznej w Bielsku – Białej. Na początek wysłuchaliśmy wykładu pt: „Informatyczne Aikido, czyli jak przetrwać cyfrowe randori i nie stracić głowy”. Braliśmy również udział w wielu interesujących zajęciach. Do najciekawszych należały warsztaty: inteligentne i nowoczesne technologie wytwarzania, modelowanie 3D, laboratorium Internetu rzeczy, ergonomia w sporcie i rekreacji oraz wizualizacja przebiegów procesów logistycznych w przedsiębiorstwie. Dowiedzieliśmy się również w jaki sposób można mierzyć bez linijki. Na zakończenie obejrzeliśmy wystawę techniczną.