Godło
22 Wrzesień 2018 - Tomasza i Maurycego
Europejski Dzień Bez Samochodu

HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH I KLASYFIKACYJNYCH W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

2 lipca 2018 Ogłoszenia

 

 

DATA

 

 

PRZEDMIOT

 

KOMISJA

27.08.2018r.

(poniedziałek)

godz.: 9:00

 

SALA nr 1

HISTORIA Przew.: J. Wawrzyszkiewicz

Egz.: R. Hojczyk

Czł.: J. Wylężek

 

27.08.2018r.

(poniedziałek)

godz.: 9:00

 

SALA nr 5

 

JĘZYK POLSKI Przew.: J. Wawrzyszkiewicz

Egz.: K. Piskorek

Czł.: D. Kołodziej

27.08.2018r.

(poniedziałek)

godz.: 9:00

 

SALA nr 5

 

JĘZYK POLSKI Przew.: J. Duda-Majdak

Egz.: D. Kołodziej

Czł.: K. Piskorek

 

27.08.2018.

(poniedziałek)

godz.: 9:00

 

SALA nr 8

JĘZYK ANGIELSKI Przew.: J. Wawrzyszkiewicz

Egz.: S. Maciaś

Czł.: E. Kapała

27.08.2018.

(poniedziałek)

godz.: 9:00

 

SALA nr 8

 

 

JĘZYK ANGIELSKI Przew.: J. Duda-Majdak/ M. Twardzik

Egz.: E. Kapała

Czł.: S. Maciaś

27.08.2018.

(poniedziałek)

godz.: 9:00

 

SALA nr 8

JĘZYK ANGIELSKI Przew.: J. Duda-Majdak

Egz.: J. Mędrzak-Belczyk

Czł.: E. Kapała

     
28.08.2018r.

(wtorek)

godz.: 9:00

 

SALA nr 8

GEOGRAFIA Przew.: A.Procyk-Prusak

Egz.: B. Kurz

Czł.:  J. Wylężek

28.08.2018r.

(wtorek)

godz.: 9:00

 

SALA nr 5

 

MATEMATYKA Przew.: A.Procyk-Prusak

Egz.: A. Czaicka

Czł.: M. Janik

28.08.2018r.

(wtorek)

godz.: 9:00

 

SALA nr 5

MATEMATYKA Przew.: A. Procyk-Prusak

Egz.: M. Janik

Czł.:  A. Czaicka

28.08.2018r.

(wtorek)

godz.: 9:00

 

SALA nr 6

MATEMATYKA Przew.: A. Procyk-Prusak

Egz.: P. Szlagor

Czł.: D. Fuchs

 

28.08.2018.

(wtorek)

godz.: 9:00

 

SALA nr 6

MATEMATYKA Przew.: A. Procyk-Prusak

Egz.: P. Szlagor

Czł.: D. Fuchs

 

28.08.2018.

(wtorek)

godz.: 9:00

 

SALA nr 6

MATEMATYKA Przew.: A. Procyk-Prusak

Egz.: D. Fuchs

Czł.: P. Szlagor

 

28.08.2018.

(wtorek)

godz.: 9:00

 

SALA nr 6

 

MATEMATYKA Przew.: M. Twardzik

Egz.: E. Olszewska-Patykiewicz

Czł.: D. Fuchs

 

28.08.2018.

(wtorek)

godz.: 9:00

 

SALA nr 2

 

Organizacja i techniki sprzedaży Przew.: A. Procyk-Prusak

Egz.: D. Czyżowska

Czł.:  K. Gołyszny

28.08.2018.

(wtorek)

godz.: 9:00

 

SALA nr 1

Podstawy konstrukcji maszyn Przew.: J. Duda-Majdak

Egz.: T. Puczka

Czł.:  A. Ellnain

28.08.2018.

(wtorek)

godz.: 9:00

 

SALA nr 1

Podstawy technik wytwarzania Przew.: J. Duda-Majdak

Egz.: A. Ellnain

Czł.:  T. Puczka

     
29.08.2018.

(środa)

godz.: 9:00

 

SALA nr 5

JĘZYK NIEMIECKI Przew.: J. Duda-Majdak

Egz.: A. Ellnain

Czł.:  A. Janikowska-Irauth

29.08.2018.

(środa)

godz.: 9:00

 

SALA nr 6

CHEMIA Przew.: A. Procyk-Prusak

Egz.: M. Jarosz

Czł.: A.Woźniczka

29.08.2018.

(środa)

godz.: 9:00

 

SALA gimnastyczna

Wychowanie fizyczne Przew.: A. Procyk-Prusak

Egz.: R. Miszczyk

Czł.:  M. Krywult

29.08.2018.

(środa)

godz.: 9:00

 

SALA gimnastyczna

Wychowanie fizyczne Przew.: A. Procyk-Prusak

Egz.: P. Kolis

Czł.:  M. Krywult

29.08.2018.

(środa)

godz.: 9:00

 

SALA nr 11

FIZYKA Przew.: A. Procyk-Prusak

Egz.: M. Kalika

Czł.:  P. Szlagor

29.08.2018.

(środa)

godz.: 11:00

 

SALA nr 4

IFORMATYKA Przew.: A. Procyk-Prusak

Egz.: P. Szlagor

Czł.:  M. Kalika