Godło
15 Luty 2019 - Faustyna i Józefa
Światowy Dzień Młodzieży Prawosławnej

Bogatsze portfolio

16 maja 2018 Aktualności

Uczniowie klasy trzeciej technikum (o specjalności:technik mechanik lotniczy) nie tylko zaliczyli z bardzo dobrymi wynikami praktykę zawodową na lotnisku w Pyrzowicach (Aircraft Maintenancr LINETECH), ale i – po ukończeniu czterech szkoleń – zdobyli cenne certyfikaty, które będą mogli przedstawić przyszłym pracodawcom. Szkolenia zorganizowała firma LINETECH S.A. z siedzibą w Warszawie .

Tematyka szkoleń obejmowała:

  • Czynnik ludzki w obsłudze technicznej statków powietrznych
  • Przepisy Part 145, procedury wewnętrzne MOE
  • System połączeń samolotowych przewodów elektrycznych Ewis
  • Bezpieczeństwo zbiorników paliwowych.Ograniczenia w zakresie zachowania krytycznych parametrów konstrukcyjnych.

Świetna praktyka. Cenne certyfikaty.