Godło
25 Luty 2024 - Wiktora i Cezarego

Certyfikat Szkoły z Życiem dla ZSTiH

26 kwietnia 2018 Aktualności, Galerie

Zespół Szkół Technicznych i Handlowych otrzymał Certyfikat Szkoły z Życiem. Zostaliśmy wyróżnieni za udział w projekcie Komórkomania. Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do życiodajnej bazy potencjalnych dawców krwiotwórczych komórek macierzystych.

Szczególne podziękowania dla wolontariuszy! A są nimi: Adrianna Król, Monika Migdał, Nicole Niemczyk, Julia Piasecka, Patrycja Plewa, Zuzanna Pyclik, Martyna Skipioł (kl. 1ct), Zuzanna Bałos, Klaudia Czana, Magdalena Papla (kl 2ct), Klaudia Danel, Dominika Jakubiec, Martyna Lach, Syntia Pośpiech, (kl. 3ct), Alicja Bandoła, Angelika Knutel, Klaudia Waluś (kl. 4bt), Patrycja Dobija, Karolina Olek (kl. 4ct), to dzięki ich zaangażowaniu po drugiej edycji projektu mamy w naszej szkole prawie stu zarejestrowanych potencjalnych dawców.

Wszyscy wolontariusze, włącznie z opiekunem Pawłem Kolisem , otrzymali pamiątkowe dyplomy.