Godło
16 Czerwiec 2024 - Aliny i Justyny
Międzynarodowy Dzień Pomocy Dzieciom Afrykańskim

Międzyszkolny konkurs wiedzy o BHP

29 marca 2018 Aktualności

VIII Międzyszkolny konkurs wiedzy o BHP już za nami. Wzięła w nim udział rekordowa liczba uczestników: 14 drużyn z 13 zespołów szkół, czyli 42 uczestników! Patronowali konkursowi: MZO, PIP i rada rodziców ZSTiH , a sponsorowały firmy: EATON, AVIO, Polmotors i ITURRI. Przedstawiciele sponsorów mieli okazję zaprezentować ofertę zatrudnienia przyszłym absolwentom, pokazać ich pozycje na obecnym rynku pracy. Ważnym punktem konkursu był  wykład przedstawiciela PIP – pana Karola Pietrasiny na temat: „Prawo pracy – pierwsze kroki”.

Wyniki konkursu:

  • I miejsce: Zuzanna Kastura – Zespół Szkół Budowlanych,
  • II miejsce: Wojciech Sadlik – Zespół Szkół Ekonomicznych, Michał Hesek – V LO
  • III miejsce: Ryszard Adamczyk – VI LO, Oskar Sadowski – ZSEEiM, Sara Tabor – ZSE, Mateusz Wolny – ZDZ, Laura Naworol – ZSGiH,

Wyróżniono także: Jakuba Wojtyłę (ZSTiH), Małgorzatę Kamińską (V LO), Remigiusza Fuję (BSR).

Gratuluemy nagrodzonym uczniom i ich opiekunom.