Godło
01 Październik 2023 - Danuty i Remigiusza
Międzynarodowy Dzień Ludzi Starszych
Międzynarodowy Dzień Lekarza
Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu

Szkolna Galeria Młodego Twórcy

17 października 2017 Aktualności

W szkolnej Galerii Młodego Twórcy otwarto nową wystawę -pokłosie Maratonu Fotograficznego, który odbył się w Świdnicy.

W dniach 15-17 września prezentowaliśmy swój dorobek fotograficzny na XXX Międzynarodowych Dniach Fotografii w Świdnicy. Grupa 12 uczniów, pod opieką p.p. Beaty Godek i Piotra Borowicza, przedstawiła dokumentalny projekt fotograficzny „Zapomniany Śląsk” , wzięła udział w XXVI Fotomaratonie oraz uczestniczyła w bogatym programie tego fotograficznego święta. Spotkaliśmy wielu wspaniałych fotografików, wysłuchaliśmy co mają do powiedzenia jedni z najznakomitszych twórców i spędziliśmy wspaniałe trzy dni w tej inspirującej atmosferze.

Uczennica klasy 2ct – Ola Pilarz – zdobyła w Fotomaratonie zaszczytne II miejsce. Warto podkreślić, że Fotomaraton to trwający 12 godzin ( bez przerwy ) konkurs , w czasie którego musimy zrealizować zdjęcia na 12 zadanych tematów. Jest to bardzo trudne zadanie .Jesteśmy dumni z postawy Oli, która niebawem pokaże nam w Galerii serię swoich zwycięskich fotografii.

Dziś prezentujemy prace ze świdnickiego Maratonu autorstwa trzech uczennic klasy 3ct: Klaudii Danel, Syntii Pośpiech i Dominiki Jakubiec