28 Marzec 2024 - Anieli i Sykstusa

Otrzęsiny klas pierwszych

12 października 2017 Aktualności, Galerie

03.10.2017 Samorząd szkolny – kontynuując wieloletnią tradycje – zorganizował otrzęsiny klas pierwszych. W imprezie wzięły udział wszystkie klasy 1 w technikum, szkole branżowej oraz pierwsza klasa liceum mistrzostwa sportowego. Przed uczestnikami czekało wiele zadań: każda klasa musiała stworzyć swoją maskotkę (związaną z ich kierunkiem), ułożyć hymn czy odpowiedź na bardzo trudne pytania z zakresu wiedzy o naszej szkole. Było masę śmiechu i dobrej zabawy. 1 miejsca zajęła klasa 1 at (ze swoim samolotem), 2 miejsce klasa 1 dt, która stworzyła idealnego informatyka. Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę. Szczególnie dziękujemy Pani dyrektor, która zaszczyciła nas swoją obecnością oraz Pani wicedyrektor, która zasiadała w jury.