Godło
20 Czerwiec 2024 - Bogny i Florentyny
Światowy Dzień Uchodźcy

Piknik lotniczy na lotnisku w Bielsku-Białej

12 września 2017 Aktualności, Galerie

Wakacje zakończyliśmy udziałem w Pikniku Lotniczym na bielskim Lotnisku w Aleksandrowicach. Uczniowie z klasy drugiej technikum – profil: technik mechanik lotniczy: Adrian Gruszka, Nikodem Książek i Hubert Śleziński pod opieką p. Krzysztofa Cieślawskiego i p. Anny Maśki reprezentowali naszą szkołę. Baner naszej szkoły posłużył nawet za „ściankę” do zdjęć z największą gwiazdą tegorocznego pikniku Uwe Zimmermanemm – niemieckim pilotem akrobacyjnym. Uwe na swoim na samolocie Extra 300 podczas akrobacji doświadcza przeciążeń do 10 G – niektórzy wiedzą co to oznacza! – a on po takim lataniu śmieje się i żartuje. Pogoda? Zawsze jest – a jej zmienność prawdziwym pasjonatom nigdy nie przeszkadza. 🙂