Godło
21 Czerwiec 2024 - Alicji i Alojzego
Święto Muzyki

Fantastyczna „Cebulandia”

7 czerwca 2017 Aktualności, Galerie

Działo się, działo! Mnóstwo młodzieży uczestniczyło w szkolnym Dniu Dziecka, nazwanym zabawnie „Cebulandią”. Gry, zabawy, pokaz ratownictwa medycznego, wspinaczka ściankowa, tatuaże i malowanie twarzy, kino, próby na symulatorze lotu – to najważniejsze zajęcia. A poza tym loteria fantowa z ciekawymi nagrodami, fantastyczne kiełbaski z grilla, smaczna grochówka, przepyszne ciastka, wata cukrowa, popcorn, napoje. Było więc co nieco i dla ducha, i dla ciała.

Imprezę zorganizowaną przez szkołę i Środowiskowy Hufiec Pracy uświetnił obecnością komendant Śląskiej Wojewódzkiej Komendy OHP – Bogumił Kanik. Dochód z imprezy przekazano na rzecz bielskiego hospicjum oraz wsparcie finansowe chorego dziecka. Jak zwykle – serce gości, młodzieży i nauczycieli okazało się wrażliwe na potrzeby innych. Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy uczestniczyli w organizacji „Cebulandii”.

Dobrymi duchami imprezy byli przede wszystkim: Arkadiusz Sobków, Mirosław Jóźwiak, Anna Kozaczko, Tadeusz Wydra, Dominika Kołodziej, Justyna Duda-Majdak, Jan Wawrzyszkiewicz, Marcin Kępka, Mariusz Rzymek i Roman Miszczyk.