Godło
25 Luty 2024 - Wiktora i Cezarego

Korowód szkół z okazji XXIV Dni Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

28 maja 2017 Aktualności, Galerie

Kolory logo naszej szkoły to czerwony, zielony, niebieski na białym tle, czyli RGB (red, green, blue – kolory ekranu elektronicznego). Dodatkowo lubimy radosny pomarańczowy – dlatego koszulki z logo szkoły mamy pomarańczowe. W takich kolorach postanowiliśmy przygotować prezentację naszej szkoły na korowodzie szkół z okazji XXIV Dni Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Układ z pomponami i balonami w kolorach RGB wykonały dziewczyny z klas pierwszych 1bt i 1ct, chłopaki z klasy 1at nieśli transparent i szybowiec, a chłopcy z różnych klas nieśli zdjęcia z hasłami młodość, radość, sport i zabawa – tematem tegorocznego korowodu.

Chłopaki z 3at reprezentowali nas na konkursie z zasad ruchu drogowego. Po przejściu ulicami miasta do Parku Słowackiego, oglądaliśmy popisy grup muzycznych i tanecznych pracujących w domach kultury oraz jedliśmy wojskową grochówkę. Pogoda słoneczna z lekkim wiaterkiem wymarzona na taką imprezę.