Godło
31 Marzec 2023 - Balbiny i Gwidona

ZSTiH na Giełdach Edukacyjnych

19 maja 2017 Aktualności, Galerie

Zespół Szkół Technicznych i Handlowych uczestniczył w tym roku szkolnym w wielu Giełdach Edukacyjnych Szkół, organizowanych przez okoliczne gimnazja, prezentując swoją ofertę edukacyjną. Z tych wydarzeń powstała obszerna fotorelacja, prezentująca nie tylko nas, ale i gimnazjalistów oraz rodziców odwiedzających nasze stoisko. Z przeprowadzonych rozmów wynika, że wielu gimnazjalistów wybrało naszą szkołę, ponieważ oferujemy kształcenie w zawodach, na które pracodawcy zgłaszają największe zapotrzebowanie.

GIMNAZJALISTO jeżeli jeszcze nie wiesz, jaką szkołę wybrać – przeanalizuj potrzeby rynku pracy. Badania i analizy wskazują jednoznacznie, że rynek pracy potrzebuje fachowców, przede wszystkim osób z wykształceniem technicznym.

Mądrze kształtuj swoją przyszłość-  wybierz ZSTiH !!!