Godło
13 Kwiecień 2024 - Przemysława i Hermenegildy
Światowy Dzień Pamięci Ofiar Katynia

Dzień Przedsiębiorczości

15 maja 2017 Aktualności

W dniu 26.04.2017r uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w XIV edycji Dnia przedsiębiorczości organizowanego przez Fundację Przedsiębiorczości. Udział w programie polegał na odbyciu jednodniowej praktyki w wybranym przez siebie przedsiębiorstwie. Na zakończenie praktyki każdy uczeń miał za zadanie wypełnić specjalny dzienniczek praktyk. W programie uczestniczyło 26 uczniów byli to uczniowie klas IIIBT, IBT, IIAT i IIIA, którzy odbyli praktyki w przedsiębiorstwach o różnych branżach a także w Radiu Bielsko (zainteresowanych odsyłam na stronę radia Bielsko gdzie znajdują się zdjęcia z przebiegu praktyki uczennic z klasy IBT).

Udział w Dniu Przedsiębiorczości umożliwił uczniom zapoznanie się z wymarzonym zawodem oraz zweryfikowanie wyobrażeń z praktyką.

Kolejna edycja Dnia przedsiębiorczości już za rok w związku z czym już teraz zapraszam wszystkich którzy marzą o pracy w danym zawodzie i chcą go poznać od strony praktycznej.

Organizator: mgr Elżbieta Ciemała