Godło
13 Kwiecień 2024 - Przemysława i Hermenegildy
Światowy Dzień Pamięci Ofiar Katynia

Pożegnanie maturzystów

5 maja 2017 Aktualności

W piątek – 26 kwietnia – absolwenci technikum odebrali świadectwa ukończenia szkoły. Było uroczyste spotkanie  z podsumowaniami, występami, gratulacjami  i życzeniami. Wyróżniający się uczniowie otrzymali nagrody książkowe, najlepsi – dodatkowo – jednorazowe stypendia za dobre wyniki w nauce.

Najlepsze wyniki osiągnęli:

  • Zuzanna Grzegorzek – 4ct -5,27
  • Agnieszka Laszczak – 4ct – 5,00
  • Daria Szczuka – 4at – 4,91
  • Lucyna Gunia – 4at – 4,77
  • Agnieszka Żabińska – 4at – 4,77
  • Kinga Januszyk – 4ct – 4,73

Gratulacje! Wszystkim przystępującym do matury życzymy połamania piór. No i – co oczywiste – dobrych wyborów na przyszłość, sukcesów na studiach i w pracy, mądrego i uczciwego życia. Pamiętajcie też o naszej szkole, w której tyle czasu spędziliście. Mamy nadzieję, że wynieśliście z niej wiele dobrego, że nawiązaliście w niej wiele cennych (często najważniejszych i najdłuższych) przyjaźni, że z dobrą energią wkroczycie w dorosłość.