Godło
13 Kwiecień 2024 - Przemysława i Hermenegildy
Światowy Dzień Pamięci Ofiar Katynia

Po plenerze na Morawach

19 kwietnia 2017 Aktualności, Galerie

Kolejny bardzo udany plener fotograficzny za nami. Pogoda sprzyjała, humory dopisywały, warunki pobytu świetne, stąd i efekty pracy wyjątkowo interesujące. Morawy zachwyciły naszych młodych fotografików. W dniach 10-12 kwietnia 2017 klasa 3CT była na plenerze fotograficznym na Morawach w Republice Czeskiej. Region ten, nie bez powodu, nazywany jest „Morawską Toskanią”. Przepiękne pejzaże, jedyne w swoim rodzaju formy krajobrazu i piękna wiosenna aura pobudzały wyobraźnię twórczą.

W Hovoranach gościł nas w swoim zacisznym pensjonacie pan Zdenek Machalinek.

Dzięki współpracy z Domem Kultury w Lipniku przewidujemy organizację wystawy poplenerowej.