Godło
25 Luty 2024 - Wiktora i Cezarego

Laureaci konkursu wiedzy o bhp

6 kwietnia 2017 Aktualności, Galerie, Konkursy

Za nami finał VI Międzyszkolnego konkursu wiedzy o bezpieczeństwie i higienie pracy 2017, w którym uczestniczyła w tym roku rekordowa liczba uczniów – 40 osób z 11 szkól ponadgimnazjalnych. O założeniach konkursu pisaliśmy wcześniej, teraz tylko podajemy ostateczne rozstrzygnięcia. I tak:

  • I miejsce ex  aequo – Barbara Hebenstreit – ZSGiH i Jan Wiatr -IV LO,
  • II miejsce ex aequo – Joanna Kukulska – BSP, Maciej Mańczyk -VI LO i Justyna Wiencek -ZSB,
  • III miejsca nie przyznano.

Zwycięzcy otrzymali cenne nagrody ufundowane przez sponsorów i Miejski Zarząd Oświaty, przyznano także wyróżnienia, a każdy z uczestników otrzymał dyplom i nagrodę pocieszenia. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym, dziękujemy opiekunom, którzy młodzież przygotowali.

Szczególnie gorąco dziękujemy sponsorom: Eaton Automotive, Avio Polska, Itturi Poland, Tensor DariaStaszkiewicz , PIP, MZO  nie tylko za upominki, ale za prezentację swoich FIRM, a Panu mgr. inż. Karolowi Pietrasinie – kierownikowi  Oddziału PIP w Bielsku-Białej za pomoc w przygotowaniu konkursu i za wygłoszony wykład.