Godło
05 Grudzień 2022 - Kryspina i Saby
Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Wiosenna reaktywacja

29 marca 2017 Aktualności, Galerie

21 marca przywitaliśmy wiosnę. W programie znalazła się  wiosenna rozgrzewka, w ramach której dla dziewcząt zaplanowano skoki ze skakanką (1-miejsce-P. Kubaczka), ćwiczenia z hula-hop (najlepsza-N. Grzegorzewska), kręconka-kabel (najlepsze-K. Husar i A. Król), a dla chłopców wyciskanie sztangi (1-miejsce-P. Wrona) i siłowanie „na rękę”(najlepszy-A. Wątor). Nad przebiegiem sportowej rywalizacji i jej bezpieczeństwem czuwali nauczyciele w.f.: p.p. M. Kopecka, R. Miszczyk,  M. Krywult, J. Ķoźmiński i  P. Kolis. Dla uczestników przygotowano zdrowy, owocowy poczęstunek. Był też ciekawy wykład mgr Marty Jarosz-Pasierbek o zdrowej diecie dla nastolatków.

Wszystkie zajęcia spotkały się z dużym zainteresowaniem. Pomysłodawcą i opiekunem wydarzenia był zespół wychowawczy i samorząd szkolny.