Godło
25 Luty 2024 - Wiktora i Cezarego

Nagrodowy zawrót głowy

21 marca 2017 Aktualności, Konkursy

Za nami XXIV Międzynarodowy Konkurs „Mieszkam w Beskidach”, nad którym patronat sprawują kuratorzy oświaty – śląski i małopolski. Wzięło w nim około 7000 osób z 308 placówek oświatowych Polski, Czech, Słowacji i Ukrainy. Nasi uczniowie z klas fotograficznych okazali się  w tym roku BEZKONKURENCYJNI. W swojej kategorii wiekowej zajęli następujące miejsca (w każdej grupie przyznano po kilka równorzędnych miejsc).

Wyniki w kategorii wiekowej 16-18 lat

  • I miejsce: Roksana Waluś, Paulina Patro, Monika Łabuz;
  • II miejsce: Paulina Murańska, Patrycja Mroczko, Kamil Hura;
  • III miejsce: Kinga Kapusta, Magdalena Olma, Dominika Jakubiec;
  • Wyróżnienia: Anna Płatek, Klaudia Kocoń, Kinga Krupa.

Uczniami opiekowały się mgr Beata Godek i mgr Anna Maśka. Gratulujemy utalentowanym uczniom i  wspaniałym nauczycielkom!