Godło
25 Luty 2024 - Wiktora i Cezarego

Wielki sukces Komórkomanii

13 marca 2017 Aktualności, Galerie

W piątek 10 marca rejestrowaliśmy potencjalnych dawców szpiku i komórek macierzystych. Miło  nam poinformować, iż zarejestrowaliśmy 61 osób!  Liczba ta przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania, gdyż średnio w komórkomanii rejestruje się do 30 osób, wykonaliśmy więc 200% normy! 

Dziękujemy uczniom, pracownikom szkoły, rodzicom, osobą spoza społeczności szkolnej, którzy zechcieli włączyć się w ratowanie życia. Serdeczne podziękowania dla Radia Bielsko, największej stacji informacyjno-muzycznej na Podbeskidziu, za wsparcie naszej akcji.

Dziękujemy naszym wolontariuszom; Klaudii Balcar, Alicji Bandole, Patrycji Dobiji, Olimpii Droździk, Natalii Folek, Natalii Grzegorzewskiej, Lucynie Guni, Patrykowi Kamrowskiemu, Kindze Kapuście, Angelice Knutel, Darii Kowalczyk, Dagmarze Mętel, Karolinie Olek, Aleksandrze Skibińskiej, którzy poświęcili swój wolny czas na przygotowanie akcji. To dzięki ich zaangażowaniu możemy mówić o sukcesie i planować tego typu akcje w przyszłości.