Godło
22 Kwiecień 2024 - Leona i Łukasza
Dzień Ziemi

Bałtyk zimową porą

5 marca 2017 Aktualności, Galerie

Uczniowie klasy 1 i 2 fotograficznej pełni wrażeń wrócili właśnie z czterodniowego pleneru zimowego nad Bałtykiem. Wszyscy zgodnie twierdzą, że polskie morze jest o tej porze roku hipnotyzująco piękne, dostarczające wielu niepowtarzalnych wrażeń: form, kolorów, faktur i światła.

Penetrowano fotograficznie okolice Koszalina: Komory, Będzino, Gąski, Chłopy, Strachomino, Pleśną i Mielno, dniami, wieczorami i o wschodzie słońca. Wszystkie towarzyszące uczniom emocje  można odnaleźć w ich zdjęciach, których próbkę dziś prezentujemy. Z pewnością przyjdzie czas na selekcję i obróbkę cyfrową setek fotografii, a wtedy będziemy mogli ich pokazać więcej np. w postaci wystawy poplenerowej. Teraz tylko maleńki fragment tej niezapomnianej fotograficznej przygody, w której uczniom towarzyszyli nauczyciele fotografii Beata Godek i Piotr Borowicz.

 Foto: Klaudia Danel i Patryk Kamrowski