Godło
25 Wrzesień 2022 - Aurelii i Ładysława

Pomożesz? Bo możesz – masz to w genach!

23 lutego 2017 Aktualności

Nasza szkoła, wraz z fundacją DKMS, przyłączyła się do walki z nowotworami krwi. Projekt „Komórkomania”, w którym bierzemy udział, skierowany jest  do uczniów, rodziców i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych.Chodzi o przeprowadzenie akcji edukacyjno-informacyjnej na temat dawstwa szpiku kostnego. Już w piątek – 24 lutego – szkolni, wspaniali, wolontariusze rozpoczną pracę.

Finał,czyli umożliwienie rejestracji jako potencjalnego dawcy osobom, które świadomie się na to zdecydują, odbędzie się 10 marca br. Jak widać, wszyscy razem możemy zdziałać wiele, możemy  dać szansę na przeżycie chorym na nowotwory krwi.

Wszelkich dodatkowych informacji udzielać będzie nauczyciel – koordynator akcji – pan Paweł Kolis. Pomożesz? Bo możesz-masz to w genach!