Godło
25 Luty 2024 - Wiktora i Cezarego

Wizyta w „Avio Aero”

16 lutego 2017 Aktualności

avioMożna uznać, że współpraca w zakresie prowadzenia praktyk zawodowych dla naszych uczniów przez firmę „Avio Aero” już się zaczęła. I to od spotkania (15 lutego br.) z przedstawicielami firmy i zwiedzenia zakładu przez wybraną grupę uczniów wraz z nauczycielami. To naprawdę spotkanie z technologią XXI wieku! Dziękujemy paniom Annie Domagale, Paulinie Gładysz i Małgorzacie Fajkis za niezwykle ciekawe spotkania, wiedzę, profesjonalizm, znakomity kontakt z młodzieżą, umiejętność pokazania zakładu pracy. Niestety, nie możemy pokazać zwiedzanych oddziałów, ale to wszystko można obejrzeć na stronie internetowej „Avio Aero”.

aa2

Więcej o firmie Avio Aero znajdziesz po kliknięciu w poniższy obrazek.

aa3