Godło
13 Kwiecień 2024 - Przemysława i Hermenegildy
Światowy Dzień Pamięci Ofiar Katynia

Warsztaty zarządzania własnymi funduszami

17 grudnia 2016 Aktualności

24 listopada w Naszej Szkole odbyły się zajęcia na temat zarządzania własnymi funduszami przeprowadzone przez przedstawicieli Banku BGŻ BNP PARIBAS. Podczas zajęć uczniowie mieli możliwość uświadomienia sobie, w jaki sposób bezpiecznie i z zyskiem dla siebie gospodarować zasobami finansowymi oraz jakie instytucje mogą im w tym pomóc.

Starszy doradca klienta detalicznego, po omówieniu możliwości lokowania kapitału, przedstawił uczniom możliwości płynące z założenia i korzystania z konta bankowego. Wykład przeprowadzony był w luźnej, lekkiej formie opartej na quizach, podczas których uczniowie byli nagradzani gadżetami z logiem banku.

Zajęcia zostały zorganizowane w ramach działalności Klubu Młodego Przedsiębiorcy działającego na terenie Naszej Szkoły.

20161124_121745