Godło
18 Maj 2024 - Feliksa i Aleksandry
Międzynarodowy Dzień Muzeów

VI Krajowa Konferencja Technicznych Szkół Lotniczych

5 listopada 2016 Aktualności

W dniach 20 – 22 października 2016 r. odbyła się VI Krajowa Konferencja Technicznych Szkół Lotniczych, której tematem było „Tworzenie płaszczyzny wymiany informacji, wiedzy i doświadczenia pomiędzy szkołami i uczelniami oraz lotniczymi organizacjami obsługowymi”. Organizatorami Konferencji było Stowarzyszenie Technicznych Szkół Lotniczych oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krośnie. Uczestniczyli w niej dyrektorzy, nauczyciele przedmiotów zawodowych, przedstawiciele lotniczych organizacji obsługowych, przemysłu lotniczego, Urzędu Lotnictwa Cywilnego, wyższych uczelni kształcących kadry dla lotnictwa i przemysłu lotniczego z całego kraju.

Naszą szkołę reprezentowali: Halina Majdak-Maj – dyrektor, Janusz Berek – wicedyrektor, Andrzej Stokłosa – nauczyciel przedmiotów zawodowych lotniczych. Na Konferencji wybrano także władze Stowarzyszenia Technicznych Szkół Lotniczych na nową kadencję. Prezesem został ponownie Pan Włodzimierz Danielski. Do zarządu stowarzyszenia na kolejną kadencję wybrany został wicedyrektor naszej szkoły Pan Janusz Berek.