Godło
29 Maj 2024 - Teodozji i Magdaleny
Dzień Działacza Kultury i Drukarza

Lekcja pokazowa z Technik Fotograficznych

26 października 2016 Aktualności, Galerie

We wtorek 25 października na lekcji pokazowej z przedmiotu Techniki Fotograficzne, wzięli udział pasjonaci fotografii z Gimnazjum nr 1 w Bielsku-Białej pod opieką Pani Wioli Łakomiec i Pani Anity Dobrzyńskiej. Tematem lekcji była praca z modelem. Haloweenowe studio fotograficzne, oraz nasze modelki, Paulina Błaszczak oraz Magdalena Janota, które wcieliły się w przeurocze zombie dały inspirację gimnazjalistom.

Uczniowie klasy 4ct, biorący udział w lekcji pokazowej, przedstawili swoje umiejętności w programie Adobe Photoshop oraz Lightroom.

Gimnazjaliści wykazali się pomysłowością i powstały ciekawe Halloweenowe zdjęcia.

nauczyciele prowadzący:
Anna Maśnica
Piotr Borowicz