20 Kwiecień 2024 - Czesława i Agnieszki
Międzynarodowy Dzień Wolnej Prasy

Ogólnopolski tydzień kariery- 2016

24 października 2016 Aktualności, Galerie

18 października 2016r. Bielskie Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego w Bielsku-Białej włączając się w Ogólnopolski Tydzień Kariery zorganizowało spotkanie skierowane do uczniów szkół gimnazjalnych z Bielska-Białej i powiatu bielskiego.

Tegoroczny Tydzień Kariery przebiegał pod hasłem „BĄDŹ AUTOREM SWOJEJ KARIERY”, organizowany był pod Patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Celem spotkania było przybliżenie gimnazjalistom stojącym przed wyborem dalszej drogi kształcenia wybranych zawodów, a w szczególności oferty edukacyjnej bielskich szkół zawodowych.

Nasza szkoła również wzięła udział w tym przedsięwzięciu, a jak się zaprezentowaliśmy zobaczcie na zdjęciach.