Godło
22 Kwiecień 2024 - Leona i Łukasza
Dzień Ziemi

Plener fotograficzny na Dolnym Śląsku

22 października 2016 Aktualności

Pierwszy tegoroczny plener fotograficzny za nami. Tym razem penetrowaliśmy fotograficznie rejon Dolnego Śląska: miejską architekturę i klimaty Wrocławia, onegdaj zajętą na potrzeby wojsk radzieckich Świdnicę, trzeci co do wielkości, imponująco wbudowany w teren Zamek Książ oraz Sobótkę. Nie ominęliśmy także – może nie imponującej rozmiarami – ale magicznej, zaprzątającej uwagę wielu, pod wieloma względami fascynującej i emocjonującej ludzi rozlicznych profesji Góry Ślęży. Wszystkie te miejsca w swej różnorodności klimatycznej pobudzały fantazję i inspirowały do naciskania spustów migawek. W artystycznej podróży uczniom klasy 2ct towarzyszyli: Beata Godek i Piotr Borowicz – nauczyciele fotografii.