Godło
16 Czerwiec 2024 - Aliny i Justyny
Międzynarodowy Dzień Pomocy Dzieciom Afrykańskim

Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej

13 października 2016 Aktualności, Galerie

12-tego października z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej odbyła się akademia. Prowadzący spotkanie – Wiktoria Mikołajczyk i Grzegorz Zbijowski przypomnieli genezę święta i na ręce pani Dyrektor Haliny Majdak-Maj złożyli najserdeczniejsze życzenia z tej okazji. Spotkanie uświetniły występy artystyczne: Angeliki Knutel (śpiew i gitara), Natalii Grzegorzewskiej (śpiew), Marka Oziminy (keyboard), Huberta Ślezińskiego (gitara elektryczna) i Moniki Łabuz z grupą taneczną ze szkoły tańca „Cubana”. Teatralnym talentem zabłysnęła Paulina Pieronkiewicz, która wcieliła się w różne typy osobowości nauczycieli. Głos zabrała również pani Dyrektor Halina Majdak-Maj, która podziękowała nauczycielom za pracę i podkreśliła doniosłość, jakim jest zawód nauczyciela.

Nad całością nagłośnienia czuwali: Paweł Mendroch, Marcin Woźniak i Bartek Adamczyk

lol