Godło
16 Czerwiec 2024 - Aliny i Justyny
Międzynarodowy Dzień Pomocy Dzieciom Afrykańskim

Dni Otwarte ATH

2 października 2016 Aktualności, Galerie

Jak co roku młodzież naszej szkoły uczestniczyła w Dniach Otwartych organizowanych przez Akademię Techniczno – Humanistyczną w Bielsku – Białej. Braliśmy udział w wielu interesujących zajęciach. Do najciekawszych należały warsztaty: projektowanie przestrzenne AutoCad, dwupaliwowe zasilanie silników samochodowych, budowanie i programowanie robotów mBot, badania drogowe samochodów, zastosowanie sterowników PLC i wizualizacji w przemyśle i wiele innych. Wysłuchaliśmy również interesującego wykładu „Samolot w liczbach: Chuck Yeager i inni, czyli jak (nie) przekroczyć bariery dźwięku”, który wygłosił dr inż. Jerzy Kopeć. Na zakończenie obejrzeliśmy wystawę o samochodach.