Godło
16 Czerwiec 2024 - Aliny i Justyny
Międzynarodowy Dzień Pomocy Dzieciom Afrykańskim

Certyfikat od Związku Sybiraków

15 września 2016 Aktualności

Wczoraj-14 września- uroczyście wręczono nagrody i wyróżnienia uczestnikom konkursu literacko-plastycznego ogłoszonego przez Związek Sybiraków. Oddział w Bielsku-Białej. W części plastycznej I miejsce zdobył nasz uczeń Beniamin Majdak, II miejsce – Agnieszka Kliś z VIII LO, III miejsce –Olimpia Droździk, także z naszej szkoły.Dodatkowo wyróżniono prace trzech uczennic z  ZSTiH: Kingi Kapusty, Izy Manieckiej i Angeliki Góry. Nagrodzono opiekunkę młodzieży – mgr Annę Maśkę, a szkoła otrzymała CERTYFIKAT Związku Sybiraków. Patronat specjalny nad konkursem sprawował Prezydent Bielska-Białej Jacek Krywult, który wziął udział w spotkaniu.

Untitled_003