Godło
22 Kwiecień 2024 - Leona i Łukasza
Dzień Ziemi

Regionalny Konkurs Literacko-Plastyczny poświęcony Sybirakom

20 czerwca 2016 Aktualności, Konkursy

W ogłoszonym przez  Związek Sybiraków-Oddział w Bielsku-Białej – Regionalny Konkurs Literacko-Plastyczny pod hasłem „Losy Sybiraków-zesłańców polskich z lat II wojny światowej na podstawie monografii” Almanach Sybiraków Podbeskidzia” wzięła udział młodzież naszej szkoły, pod opieką mgr Anny Maśki. Prace plastyczne znalazły uznanie w oczach jury, w skład którego wchodzili także przedstawiciele Sybiraków. I tak:

  • I miejsce zajął Beniamin Majdak z ZSTiH
  • II miejsce-Agnieszka Kliś z VIII LO
  • III miejsce-Olimpia Droździk z ZSTIH

Wszystkie trzy wyróżnienia także przypadły naszym uczniom:Kindze Kapuście,Izabeli Manieckiej i Angelice Górze.

GRATULACJE!!!

Wręczenie nagród laureatom nastąpi podczas uroczystej gali z udziale Prezydenta Jacka Krywulta, który patronował konkursowi, we wrześniu w Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz. Szkoły, z których pochodzą laureaci, otrzymają Identyfikator Historyczny Związku Sybiraków o/Bielsko-Biała