Godło
16 Czerwiec 2024 - Aliny i Justyny
Międzynarodowy Dzień Pomocy Dzieciom Afrykańskim

STOP nienawiści.

10 czerwca 2016 Aktualności

Uczniowie i nauczyciele ZSTiH bardzo mocno zaangażowali się w akcję na rzecz przeciwdziałania wszelkim przejawom przemocy, ksenofobii, nienawiści. Konkurs na plakat po hasłem „STOP nienawiści, hejtom, przemocy”, prelekcje poświęcone zjawisku przemocy fizycznej, psychicznej i słownej, roli muzyki w łagodzeniu obyczajów, to tylko niektóre z przeprowadzonych w poniedziałek – 6 czerwca zadań.

Nad całością czuwały panie: Anna Kozaczko i Alina Janikowska-Irauth.

W plebiscycie na najlepszy plakat zwyciężyły prace autorstwa :

  • I miejsce  -Darii Melanik i Dominika Skowrońskiego (3ct)
  • II miejsce -Pauliny Sapińskiej i Zuzanny Kruczek  (1bt)
  • III miejsce-Adriana Białka i Pauliny Pieronkiewicz (kl.2bt)