Godło
16 Czerwiec 2024 - Aliny i Justyny
Międzynarodowy Dzień Pomocy Dzieciom Afrykańskim

Dzień Przedsiębiorczości – podsumowanie

13 maja 2016 Aktualności

Dnia 20 kwietnia odbyła się trzynasta edycja programu „Dzień przedsiębiorczości” organizowanego przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości w którym uczestniczyli uczniowie z klasy IIBT, ICT i IBT. W ramach programu uczniowie odbyli praktyki w wybranych przez siebie przedsiębiorstwach. Na zakończenie praktyk każdy z uczniów miał za zadanie wypełnić specjalny dzienniczek praktyk dotyczący charakterystyki stanowiska pracy wybranego przez siebie. Odbyte przez uczniów praktyki stały się cennym doświadczeniem, które na pewno zaowocuje przy wyborze przyszłego zawodu. Zachęcam wszystkich uczniów do udziału w przyszłorocznej edycji programu „Dzień Przedsiębiorczości”.

mgr Elżbieta Ciemała