25 Kwiecień 2024 - Marka i Jarosława
Międzynarodowy Dzień Świadomości Zagrożenia Hałasem

Sebastian wygrał konkurs”SACRUM”

6 maja 2016 Aktualności, Konkursy

Zanotowaliśmy kolejny artystyczny sukces-zwycięstwo w konkursie fotograficznym na szczeblu ogólnopolskim! Fundacja „Bliżej Młodych”oraz ZSTiO w Skoczowie byli organizatorami I Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego SACRUM dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Motywem przewodnim konkursu były słowa hymnu Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 – „…niech to widzi świat…”. Na konkurs wpłynęło ponad 130 prac. Za najlepszą uznano pracę Sebastiana Wójcika, tegorocznego maturzysty, absolwenta technikum – klasa o specjalności: fototechnik. Bardzo się cieszymy!

Gratulujemy Sebastianowi i życzymy w przyszłości takich sukcesów już jako dyplomowanemu fotografowi! Praca Sebastiana oraz zdjęcia innych uczniów naszej szkoły, które przeszły sito kwalifikacyjne, a także prace pozostałych finalistów będą prezentowane na wystawie pokonkursowej w Skoczowie.