Godło
28 Maj 2024 - Augustyna i Jaromira

Kadr szczęścia

11 kwietnia 2016 Aktualności, Galerie

Uczniowie ZSTiH, kształcący się w zawodzie fototechnik, wraz na nauczycielkami Anną Maśnicą i Dominiką Kołodziej współorganizowali z Fundacją Serce dla Maluszka akcję „Kadr Szczęścia”. III edycja tego niezwykłego przedsięwzięcia odbyła się w Centrum Handlowym Sfera. Celem wspólnego wysiłku były, nie dające się niczym zmierzyć, radość i zdrowie Dzieci – Podopiecznych w/w Fundacji.

Nasi Uczniowie wykonywali chętnym Dzieciom, Rodzinom, Przyjaciołom profesjonalne zdjęcia, które jednocześnie stanowiły rodzaj cegiełki na rzecz potrzebujących pomocy Dzieci. W bajkowych strojach i oryginalnych ujęciach można było na moment zatrzymać czas i zostać Super Bohaterem. Udało nam się zebrać sporą kwotę, która została przekazana na rehabilitację i leczenie Podopiecznych z Bielska – Białej.

Odczytując słowa Alberta Camusa: „Każdy z nas jest tylko sumą swoich czynów, jesteśmy tym, czym się sami czynimy” cieszy nas możliwość wsparcia działań charytatywnych Fundacji, naszą radość potęguje fakt, że możemy pracować z wartościową Młodzieżą, która w słoneczną sobotę przyszła czynić innym dobro.