Godło
25 Luty 2024 - Wiktora i Cezarego

Drzewko w atrium

22 marca 2016 Aktualności, Galerie

We wtorek 15 marca szkołę odwiedziła grupa młodzieży niemieckiej z Volkswagenakademie. Spotkaniem, na którym oprócz uczniów biorących udział w wymianie byli obecni także uczestnicy wymian z poprzednich lat, chcieliśmy uczcić ćwierćwiecze współpracy naszych szkół. Kulminację stanowiło wkopanie jabłonki Korbiniana Eignera w naszym atrium. Drzewko, które ma symbolizować naszą współpracę, będzie nam przypominało wymianę oraz koleżanki i kolegów tam poznanych. Następnie pani dyrektor Halina Majdak-­Maj wręczyła pani Inez Doberanzke z Volkswagenakademie oraz panu Christophowi Heubnerowi z Międzynarodowego Komitetu Oświęcimskiego dyplomy uznania za długoletnią organizację wymiany. Na zakończenie nasze koleżanki brawurowo odśpiewały kilka przepięknych piosenek.