Godło
02 Marzec 2024 - Heleny i Pawła
Międzynarodowy Dzień Obrony Cywilnej

V Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o BHP – 2016

19 lutego 2016 Aktualności, Konkursy

Szybkimi krokami zbliża się kolejny – już piąty – finał konkursu z wiedzy o bhp dla uczniów szkół średnich w Bielsku –Białej. Wspólnie z Państwową Inspekcją Pracy wielce cenimy sobie udział w tym konkursie również uczniów liceów ogólnokształcących, którzy często pierwszy raz mają okazję zapoznać się z przepisami i zasadami bhp (znajomość tych przepisów może być niezmiernie ważna dla zdrowia a nawet życia młodych ludzi w ich przyszłej pracy).

Pragniemy przypomnieć a jednocześnie prosić opiekunów uczniów, chętnych do udziału w finale konkursu, który odbędzie się w dniu 30 marca 2016 r., o zgłoszenie tego zamiaru do Sekretariatu Zespołu Szkół Technicznych i Handlowych w Bielsku-Białej.

Zobacz plakat V konkursu BHP