Godło
28 Maj 2024 - Augustyna i Jaromira

Szkolny konkurs „Giełda Pomysłów”

15 lutego 2016 Aktualności, Galerie, Konkursy

W naszej szkole odbyła się po raz pierwszy „Giełda pomysłów” zorganizowana przez panią Małgorzatę Kalikę oraz pana Piotra Szlagora. Do konkursu zgłoszonych zostało 9 projektów. Zadaniem uczestników było zbudowanie maszyny, urządzenia lub zabawki i zaprezentowanie go przez jury konkursu. W trakcie oceny pracy uczestników były brane pod uwagę następujące elementy: pomysł, wkład pracy oraz wyjaśnienie zasady działania. Poziom konkursu był wysoki przez co jury miało problem z wyłonieniem zwycięzców.

Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu.

  • I MIEJSCE Marcin Woźniak „Lampa, którą możemy włączyć za pomocą telefonu”,
  • II MIEJSCE Paweł Mendroch „Obrotomierz indukcyjny”
  • II MIEJSCE Adam Rusin i Jakub Roj „Gehenna”,
  • III MIEJSCE Magdalena Piotrowska i Małgorzata Leśniak „Automatyczna listwa zasilającą sterowana z USB”

Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody. Wszystkim gratulujemy pomysłów i zapraszamy do udziału w następnej edycji konkursu już za rok.