Godło
18 Kwiecień 2024 - Bogusławy i Bogumiły
Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków

Bolesne pożegnanie [aktualizacja]

8 lutego 2016 Aktualności

Z końcowego życiowego przystanku odjechała zbyt wcześnie… Z ogromnym żalem zawiadamiamy, że odeszła z naszego grona wspaniała koleżanka, wyjątkowa nauczycielka, niezwykle pracowita i solidna pracownica, a przede wszystkim dobry, życzliwy światu i ludziom CZŁOWIEK – wicedyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Handlowych  Śp. Lucyna Gibas. Do końca walczyła z ciężką chorobą, wierzyła, że się uda… Bardzo będzie nam Jej brakowało. Żegnamy ją w imieniu wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły, uczniów i rodziców.

[AKTUALIZACJA]

W związku z uroczystościami pogrzebowymi Śp. Lucyny Gibas, ustala się zajęcia do godz. 13:40. Autobus dla uczestników uroczystości będzie podstawiony na ul. Rejtana o godz. 14:10.